logotype
deco
img1
img2
img3

Urodziny dla dzieci

Urodziny z robotami

Zaproś przyjaciół na blisko 2 godziny zabawy z klockami Lego Mindstorms EV3 lub Lego WeDo. Stworzycie roboty, które staną do walki robotów SUMO, będą na czas ścigać się po torze z przeszkodami, przeprowadzimy turniej króla strzelców, w którym strzałów będzie bronić robobramkarz. Jak w prawdziwych zawodach dla najlepszych drużyn mamy nagrody, Miłośnicy egzotycznych zwierząt zbudują urodzinowe ZOO i wesołe miasteczko z karuzelami.
Dla dzieci chcących ponownie nas odwiedzić w swoje urodziny mamy nowe scenariusze zabaw.

    

 


Urodziny dla młodych naukowców

Eksperymenty z FanRobot to wspaniałe urodziny dla młodych naukowców. Każda godzina zajęć to wkroczenie do świata nauki i niesamowitych doświadczeń. Podczas zajęć zaproszeni goście wykonają samodzielnie szereg doświadczeń, a z pomocą instruktora wyciągną właściwe wnioski z obserwacji. W przystępny sposób poznają odpowiedź na pytanie "Jak to się stało?". Czas trwania urodzin dla młodych naukowców to 2h. 

 

 
Przykładowe tematy zajęć:
1. Kolorowy zawrót głowy - mieszanie barw podstawowych, uzyskiwanie kolorów pochodnych, tworzymy kolorowy obraz na mleku
2. Chemia w kuchni - jak rozpoznawać kwasy i zasady, co się stanie po ich zmieszaniu?
3. Szukamy skrobi w produktach spożywczych
4. Czarodziejski znikający atrament
5. Magiczne mydło do niemycia rąk
6. Elektrostatyka - czy balon przyciąga papier i wodę? Jak zrobić niepękający balon oraz balonowy szaszłyk
7. Sekrety elektroniki - budujemy małe układy elektryczne m.in. syrenę alarmową, latający wiatrak, diodę LED włączaną kropelką wody.

Tematy 1-5 poprzedzone są wstępem "Wkraczamy do małego laboratorium chemicznego - poznajemy naczynia laboratoryjne oraz elementy ochrony młodego chemika". Nasza oferta jest stale powiększana o nowe doświadczenia.
Nasz adres:

FanRobot - Nauka i Zabawa
ul. Bednarska 15A, Elbląg
tel. 517 03 02 02, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.